Učlani se
|
Prijava

Informacije lige › Série D

Série D

Série D

Postavi slikuPostavi sliku

Prijavi slikuPrijavi sliku

Ime sponzoraNepoznato
Godina osnutka2009
Država
 
Brazil

Svi klubovi

Grb Klub Menadžer Stadion Lokacija
AA AltosAA AltosNepoznatoFelipãoAltos
AA AnapolinaAA AnapolinaNepoznatoJonas DuarteAnápolis
AA AparecidenseAA AparecidenseMárcio GoianoEstádio Anníbal Batista de ToledoAparecida de Goiânia (GO)
AA CaldenseAA CaldenseLeonardo Rodrigues CondèRonaldãoPoços de Caldas
AA CoruripeAA CoruripeLorival SantosGerson AmaralCoruripe (AL)
AA FlamengoAA FlamengoNepoznatoNinho do CorvoGuarulhos
AA InternacionalAA InternacionalNepoznatoMajor Levy SobrinhoLimeira
AA PortuguesaAA PortuguesaNepoznatoEstádio Luso-BrasileiroRio de Janeiro
AA Santa RitaAA Santa RitaNepoznatoOlival Elias de MoraesBoca da Mata
ACEC BaraúnasACEC BaraúnasSamuel CândidoNogueirãoMossoró
AD CabofrienseAD CabofrienseNepoznatoEstádio Alair CôrreaCabo Frio (RJ)
AE TiradentesAE TiradentesNepoznatoPresidente Vargas FortalezaFortaleza
AE Velo ClubeAE Velo ClubeNepoznatoBenitãoRio Claro
Águia de MarabáÁguia de MarabáNepoznatoZinho de OliveiraMarabá
Águia NegraÁguia NegraNepoznatoNinho da ÁguiaRio Brilhante (MS)
Alagoinhas ACAlagoinhas ACNepoznatoEstádio CarneirãoAlagoinhas
Alecrim FCAlecrim FCNepoznatoArena das DunasNatal
América de NatalAmérica de NatalRoberto FernandesArena das DunasNatal
América PEAmérica PENepoznatoEstádio Ademir CunhaRecife
América RJAmérica RJNepoznatoGiulite CoutinhoRio de Janeiro
América SPAmérica SPNepoznatoTeixeirãoSão José do Rio Preto
América TOAmérica TONepoznatoNassri MattarTeófilo Otoni
Anápolis FCAnápolis FCNepoznatoJonas DuarteAnápolis
AO ItabaianaAO ItabaianaNepoznatoEstádio Presidente MédiciItabaiana
Arapongas ECArapongas ECNepoznatoAdauto MoraesArapongas
Araxá ECAraxá ECNepoznatoFausto AlvimAraxá
ASAASAJosé VicaCoaracy de Mata FonsecaArapiraca
Associação Nova PrataAssociação Nova PrataNepoznatoEstádio Mário CiniNova Prata
Atlântico ECAtlântico ECNepoznatoMunicipal de Lauro de FreitasSalvador
Atlético da BarraAtlético da BarraNepoznatoMaracanãzinhoRio de Janeiro
Atlético de CajazeirasAtlético de CajazeirasNepoznatoEstádio PerpétuoCajazeiras
Atlético Hermann AichingerAtlético Hermann AichingerNepoznatoEstádio da BaixadaIbirama
Atlético Monte AzulAtlético Monte AzulNepoznatoAMAMonte Azul Paulista (SP)
Atlético TubarãoAtlético TubarãoNepoznatoEstádio Domingos Silveira GonzálesTubarão
Audax RioAudax RioNepoznatoSendolândiaSão João de Meriti
Bangu ACBangu ACMário MarquesMoça BonitaRio de Janeiro
Barra FCBarra FCNepoznatoRobertãoBalneário Camboriú
Barretos ECBarretos ECNepoznatoAntônio Gomes MartinsBarretos
Batatais FCBatatais FCNepoznatoEstádio Oswaldo ScatenaBatatais
Belo Jardim FCBelo Jardim FCNepoznatoMendonçãoBelo Jardim
Boavista RJBoavista RJNepoznatoEucy de Resende MendonçaSaquarema
Bonsucesso FCBonsucesso FCNepoznatoEstádio Leônidas da SilvaRio de Janeiro
Botafogo BABotafogo BANepoznatoPituaçuSalvador
Brasília FCBrasília FCNepoznatoEstádio Nacional Mané GarrinchaBrasília
BrasilienseBrasilienseNepoznatoSerejãoTaguatinga
Brusque FCBrusque FCNepoznatoEstádio Augusto BauerBrusque
CA JoseenseCA JoseenseNepoznatoEstádio ADC ParahybaSão José dos Campos
CA JuventusCA JuventusNepoznatoRua JavariMooca
CA MetropolitanoCA MetropolitanoAbel RibeiroMonumental Do SesiBlumenau
CA PenapolenseCA PenapolenseNepoznatoTenentãoPenápolis
CA TricordianoCA TricordianoNascimento EdinhoEstádio Elias ArbexTrês Corações
CA VotuporanguenseCA VotuporanguenseNepoznatoMunicipal Plínio MarinVotuporanga
Caldas Novas ACCaldas Novas ACNepoznatoSerra de CaldasCaldas Novas
CamboriúCamboriúNepoznatoRobertãoCamboriú
Cametá SCCametá SCNepoznatoOrfelino Martins ValenteCametá
Campinense ClubeCampinense ClubeNepoznatoAmigãoCampina Grande (PB)
CAP UberlândiaCAP UberlândiaNepoznatoEstádio Municipal Parque do SabiáUberlândia
Cascavel CRCascavel CRNepoznatoNinho das CobrasCascavel
Castanhal ECCastanhal ECNepoznatoEstádio Maximino Porpino FilhoCastanhal
CE AimoréCE AimoréNepoznatoEstádio Cristo ReiSão Leopoldo
Ceilândia ECCeilândia ECNepoznatoAbadiãoCeilândia
Central SCCentral SCNepoznatoLacerdãoCaruaru
Cerâmica ACCerâmica ACNepoznatoAntônio Vieira RamosGravataí
Ceres FCCeres FCNepoznatoEstádio João Francisco dos SantosRio de Janeiro
Cianorte FCCianorte FCNepoznatoOlimpico Albino TurbayCianorte
Cincão ECCincão ECNepoznatoEstádio do CaféLondrina
Clube Andraus BrasilClube Andraus BrasilNepoznatoCT AndrausCampo Largo
CN Marcílio DiasCN Marcílio DiasNepoznatoDr. Hercilio LuzItajaí
Coimbra ECCoimbra ECNepoznatoJosé Flávio de CarvalhoItaúna
Concórdia FCConcórdia FCNepoznatoDomingos Machado de LimaConcórdia
Corumbaense FCCorumbaense FCNepoznatoArthur MarinhoCorumbá
Cotia FCCotia FCNepoznatoEuclides de AlmeidaCotia
CRA CatalanoCRA CatalanoMoises EgertGenervino Evangelista da FonsecaCatalão
CS SergipeCS SergipeNepoznatoJoão Hora de OliveiraSergipe
Democrata FCDemocrata FCNepoznatoArena do JacaréSete Lagoas
Duque de CaxiasDuque de CaxiasBruno QuadrosRomário de Souza FariaDuque de Caxias
EC Água SantaEC Água SantaNepoznatoEstádio Distrital do Jardim InamarSão Paulo
EC AracruzEC AracruzNepoznatoEstádio do BambuAracruz
EC AvenidaEC AvenidaNepoznatoEstádio dos EucaliptosSanta Cruz do Sul
EC ComercialEC ComercialNepoznatoMorenãoCampo Grande
EC CruzeiroEC CruzeiroNepoznatoEstrelãoPorto Alegre
EC DemocrataEC DemocrataNepoznatoMamudãoGovernador Valadares
EC InternacionalEC InternacionalNepoznatoVidal Ramos JúniorLages
EC JacuipenseEC JacuipenseNepoznatoValfredãoRiachão do Jacuípe
EC MamoréEC MamoréNepoznatoBernardo Rubinger de QueirozPatos de Minas
EC NoroesteEC NoroesteNepoznatoAlfredo de CastilhoBauru
EC Novo HamburgoEC Novo HamburgoNepoznatoSanta RosaNovo Hamburgo
EC Passo FundoEC Passo FundoNepoznatoVermelhão da SerraPasso Fundo
EC PelotasEC PelotasNepoznatoBoca do LoboPelotas (RS)
EC PrimaveraEC PrimaveraNepoznatoÍtalo Mário LimongiIndaiatuba
EC Rio VerdeEC Rio VerdeNepoznatoEstádio Mozart Veloso do CarmoRio Verde
EC Santo AndréEC Santo AndréNepoznatoBruno José DanielSanto André
EC São LuizEC São LuizNepoznatoEstádio 19 de OutubroIjuí
EC TaubatéEC TaubatéNepoznatoJoaquinzãoTaubaté
EC TigresEC TigresNepoznatoEstádio de Los LariosDuque de Caxias
Esportivo BGEsportivo BGNepoznatoMontanha dos VinhedosBento Gonçalves
Estrela do NorteEstrela do NorteNepoznatoEstádio Mário MonteiroCachoeiro de Itapemirim
FC CascavelFC CascavelNepoznatoNinho das CobrasCascavel
Feirense FCFeirense FCNepoznatoEstádio Joia da PrincesaFeira de Santana
FerroviáriaFerroviáriaNepoznatoFonte LuminosaAraraquara
Fluminense de FeiraFluminense de FeiraNepoznatoEstádio Joia da PrincesaFeira de Santana
Frei PaulistanoFrei PaulistanoNepoznatoTitãoFrei Paulo
Friburguense ACFriburguense ACNepoznatoEduardo GuinleNova Friburgo
Galícia ECGalícia ECNepoznatoAdauto MoraesSalvador
Galvez ECGalvez ECNepoznatoEstádio FlorestãoRio Branco-AC
GE GlóriaGE GlóriaNepoznatoEstádio Altos da GlóriaVacaria
Goianésia ECGoianésia ECHenry LauarValdeir José de OliveiraGoianésia (GO)
Goiânia ECGoiânia ECNepoznatoEstádio Olímpico Pedro LudovicoGoiânia
Goytacaz FCGoytacaz FCNepoznatoArizãoCampos dos Goytacazes
Grêmio AnápolisGrêmio AnápolisNepoznatoJonas DuarteAnápolis
Grêmio BarueriGrêmio BarueriFrancisco DiáArena BarueriBarueri
Grêmio Esportivo JuventusGrêmio Esportivo JuventusNepoznatoEstádio João MarcattoJaraguá do Sul
Grêmio NovorizontinoGrêmio NovorizontinoNepoznatoEstádio JorjãoNovo Horizonte
Grêmio Osasco AudaxGrêmio Osasco AudaxNepoznatoConde Rodolfo CrespiSão Paulo
Guarani de JuazeiroGuarani de JuazeiroNepoznatoRomeirãoJuazeiro do Norte
Guarani ECGuarani ECNepoznatoFariãoDivinópolis
Guarani-VAGuarani-VANepoznatoEstádio Edmundo FeixVenâncio Aires
Guarany de SobralGuarany de SobralNepoznatoJuncoSobral (CE)
GuaratinguetáGuaratinguetáNepoznatoNinho da GarçaGuaratinguetá
Gurupi ECGurupi ECNepoznatoEstádio ResendãoGurupi
IcasaIcasaMaurilio SilvaRomeirãoJuazeiro do Norte
Iguatu FCIguatu FCNepoznatoEstádio Elmo MorenoIguatu
Independente ACIndependente ACNepoznatoNavengantãoTucuruí
Independente FCIndependente FCNepoznatoEstádio Agostinho PradaLimeira
Inter de BebedouroInter de BebedouroNepoznatoEstádio Sócrates StamatoBebedouro
Interporto FCInterporto FCNepoznatoEstádio General SampaioPorto Nacional
Ipanema ACIpanema ACNepoznatoEstádio Governador Arnon de MeloIpanema
Ipatinga FCIpatinga FCNepoznatoIpatingãoIpatinga
Iporá ECIporá ECNepoznatoFerreirãoIporá
Itapipoca ECItapipoca ECNepoznatoPerilãoItapipoca
Ituano FCItuano FCTarcísio PuglieseNovelli JúniorItu
Itumbiara ECItumbiara ECNepoznatoEstádio JKItumbiara
J.MalucelliJ.MalucelliNepoznatoJanguito MalucelliCuritiba
Jabaquara Atlético ClubeJabaquara Atlético ClubeNepoznatoVila BelmiroSantos
Joinville ECJoinville ECNepoznatoArena JoinvilleJoinville
LajeadenseLajeadenseNepoznatoEstádio FlorestaLajeado
Legião FCLegião FCNepoznatoEstádio Nacional Mané GarrinchaBrasília
Macaé Esporte FCMacaé Esporte FCJosué TeixeiraCláudio Moacyr de AzevedoMacaé
Madureira ECMadureira ECToninho AndradeConselheiro GalvãoRio de Janeiro
Marília ACMarília ACNepoznatoBento de AbreuMarília
Maringá FCMaringá FCNepoznatoEstádio Willie DavidsMaringá
Minas Boca FutebolMinas Boca FutebolNepoznatoArena do JacaréSete Lagoas-MG
Mirassol FCMirassol FCNepoznatoJosé Maria de Campos MaiaMirassol
Mixto ECMixto ECAry MarquesArena PantanalCuiabá
Mogi Mirim ECMogi Mirim ECSérgio GuedesEstádio Vail ChavesMogi Mirim
Morrinhos FCMorrinhos FCNepoznatoEstádio João VilelaMorrinhos
Moto ClubMoto ClubNepoznatoEstádio Governador João CasteloSão Luís
Murici FCMurici FCNepoznatoJosé Gomes da CostaMurici
Nacional ACNacional ACNepoznatoEstádio Erich GeorgeRolândia
Nacional AMNacional AMTITE Arena da AmazôniaManaus
Nacional ECNacional ECNepoznatoBernardo Rubinger de QueirozPatos de Minas
Nacional Fast ClubeNacional Fast ClubeNepoznatoEstádio da ULBRAManaus
Náutico FCNáutico FCNepoznatoCanarinhoBoa Vista
Nova IguaçuNova IguaçuNepoznatoLaranjãoNova Iguaçu
Olaria ACOlaria ACNepoznatoEstádio da Rua BaririRio de Janeiro
Operário FCOperário FCNepoznatoMorenãoCampo Grande
Operário-MGOperário-MGNepoznatoVerdãoVárzea Grande
Operário-MTOperário-MTNepoznatoVerdãoVárzea Grande
Paragominas FCParagominas FCNepoznatoArena VerdeParagominas
Paraná STCParaná STCNepoznatoCT de LondrinaLondrina
Paulista FCPaulista FCNepoznatoJayme CintraJundiai
Porto CEPorto CENepoznatoLacerdãoCarauru
PortuguesaPortuguesaEstevam SoaresCanindéSão Paulo
Portuguesa SantistaPortuguesa SantistaNepoznatoUlrico MursaSantos
Potiguar MossoróPotiguar MossoróNepoznatoNogueirãoMossoró
Princesa do SolimõesPrincesa do SolimõesNepoznatoGilbertãoManacapuru
Prudentópolis FCPrudentópolis FCNepoznatoEstádio Newton AgibertPrudentópolis
Resende FCResende FCPaulo CamposMunicipal do TrabalhadorResende
Rio Branco ACRio Branco ACNepoznatoEstádio Kléber AndradeVitória
Rio Branco ECRio Branco ECNepoznatoEstádio Décio VittaAmericana
Rio Branco FCRio Branco FCNepoznatoArena da FlorestaRio Branco - AC
Rio Branco SCRio Branco SCNepoznatoGigante do ItiberêParanaguá
Rio Claro FCRio Claro FCNepoznatoAugusto Schmidt FilhoRio Claro (SP)
Rio Preto ECRio Preto ECNepoznatoEstádio Anísio HaddadSão José do Rio Preto
Ríver ACRíver ACNepoznatoAlbertãoTeresina
Roma EARoma EANepoznatoBom Jesus da LapaApucarana
Salgueiro ACSalgueiro ACSergio ChinaSalgueirãoSalgueiro
Santa Cruz RSSanta Cruz RSNepoznatoEstádio dos PlátanosSanta Cruz do Sul
Santa QuitériaSanta QuitériaNepoznatoRodrigãoSanta Quitéria
São Bernardo FCSão Bernardo FCEdson BoaroPrimeiro de MaioSão Bernardo do Campo
São CaetanoSão CaetanoLuís Carlos MartinsAnacleto CampanellaSão Caetano
São Carlos FCSão Carlos FCNepoznatoLuís Augusto de OliveiraSão Carlos
São Gonçalo ECSão Gonçalo ECNepoznatoClube Esportivo MauáSão Gonçalo
São MateusSão MateusNepoznatoEstádio SernambySão Mateus
São Raimundo ECSão Raimundo ECNepoznatoIsmael BenignoManaus
São Raimundo RRSão Raimundo RRNepoznatoFlamarion VasconcelosBoa Vista
SC AtibaiaSC AtibaiaNepoznatoEstádio Municipal Salvador Russani,Atibaia
SC GênusSC GênusNepoznatoAluízio Ferreira de OliveiraPorto Velho
SC PenedenseSC PenedenseNepoznatoEstádio Alfredo LeahyPenedo
SC São PauloSC São PauloNepoznatoAldo DapuzzoRio Grande
SD JuazeirenseSD JuazeirenseNepoznatoAdauto MoraesJuazeiro
SE GamaSE GamaNepoznatoBezerrãoGama
SE ItapirenseSE ItapirenseNepoznatoEstádio Chico VieiraItapira
SE MatonenseSE MatonenseNepoznatoEstádio Hudson Buck PereiraMatão
SE PatrocinenseSE PatrocinenseNepoznatoEstádio Júlio AguiarPatrocínio
SE VitóriaSE VitóriaNepoznatoTico BredaHortolândia
SER Caxias do SulSER Caxias do SulMarcelo VilarCentenárioCaxias do Sul
SERC GuaraniSERC GuaraniNepoznatoEstádio Renato SilveiraPalhoça
Serra Macaense Serra Macaense NepoznatoCláudio Moacyr de AzevedoMacaé
Serra TalhadaSerra TalhadaNepoznatoPereirãoSerra Talhada
Serrano SCSerrano SCNepoznatoLomantãoVitória da Conquista
Sertãozinho FCSertãozinho FCNepoznatoFrederico DalmasoSertãozinho
Sobradinho ECSobradinho ECNepoznatoAugustinho LimaSobradinho
Sousa ECSousa ECNepoznatoMarizãoSousa
Toledo Colônia WorkToledo Colônia WorkNepoznatoEstádio 14 de DezembroToledo
Trindade ACTrindade ACNepoznatoEstádio Abrão Manoel da CostaTrindade
Tupã FCTupã FCNepoznatoAlonso de Carvalho BragaTupã
Tupi FCTupi FCLeston JuniorMário HelênioJuiz de Fora
Uberaba SCUberaba SCNepoznatoUberabãoUberaba
Uniclinic ACUniclinic ACNepoznatoEstádio Antônio CruzFortaleza
URTURTNepoznatoEstádio Zama MacielPatos de Minas
Veranópolis ECRCVeranópolis ECRCNepoznatoAntônio David FarinaVeranópolis
Villa Nova ACVilla Nova ACFelipe SurianCastor CifuentesNova Lima
Vitoria da ConquistaVitoria da ConquistaNepoznatoLomantãoVitoria da Conquista (BA)
XV de JaúXV de JaúNepoznatoJauzãoJaú
XV de PiracicabaXV de PiracicabaCarlos Alberto SoaveBarão de Serra NegraPiracicaba

Suci

Nema dostupne slike suca
ImeRanilton Oliveira de sousa
Nacionalnost
 
Afghanistan

Ligaška zona